קייטרינג לבר מצווה עם חינה

ישנה חשיבות גדולה ל- קייטרינג לבר מצווה עם חינה אותו תבחרו. לרבים שבחרו לחגוג באירוע בר המצווה טקס חינה אותנטי ומושקע, חשוב לשלב באירוע גם תפריט אותנטי שיעשיר את האווירה כמיטב המסורת. זה המקום להזכיר כי אירועי בר מצווה כוללים מוזמנים לא מעטים שהם ילדים – חבריו של חתן בר המצווה.

כדי לדאוג שגם הילדים המוזמנים יצאו מרוצים (ושבעים) מהאירוע שלכם אפשר לבחור בין מספר אפשרויות לקייטרינג לבר מצווה:

  1. ניתן לדאוג מראש שהתפריט אשר בחרתם לכלל האורחים יהיו מעורב באופן שיתאים לכל הגילאים והעדות. כך למשל אפשר לשלב כמנה ראשונה גם סלטים מזרחיים כגון חומוס, מדבוחה, סלט ירקות וכדומה.  אליהם לצרף סלטים קלילים או סלטי גורמה כך שכל אחד יוכל להרכיב לו את המנה הרצויה.
  2. אפשרות נוספת היא להזמין את שירותי המזון באירוע בסגנון של מזנונים, דבר אשר מקנה אפשרות לתפריט מגוון וגדול יותר. כך אפשר לדאוג שיהיו מזנונים ספציפיים עם סגנון אותנטי ( למשל מזנון של אוכל מרוקאי בלבד, מזנון עם אוכל עיראקי בלבד) ובצידם לשלב מזנונים בסגנון אחר. בסגנון זה של קייטרינג  לבר מצווה ניתן יהיה להקצות מזנון נפרד עם אוכל במיוחד לילדים (ציפס, המבורגרים, שניצלים וכד').
  3. אפשרות אחרת היא לבחון מראש את מספר הילדים המוזמנים לאירוע ולעדכן את הקייטרינג / בעל האולם על מספר מנות הילדים לאירוע. כך ניתן יהיה לשלב בין קייטרינג שמתאים למבוגרים ומנות מוגדרות מראש כמותאמות לילדים. 
  4. בנוסף רצוי לרכז את כל הילדים באותם השולחנות, כך מראש ידעו המלצרים לאילו שולחנות מיועדות מנות הילדים וכך לא יפספסו ילד,. ידוע שהתחום הקולינרי הוא תחום מאוד חשוב באירועים וזה אחד הדברים המשמעותיים שאנשים זוכרים. ולכןן תנו מחשבה לקהל המוזמנים, לגילאיהם והעדפותיהם הקקולינריות. נסו ככל שניתן להתאים לכולם ולשים לב לבקשות שונות כמו מנות ילדי, טבכעונים, צמחונים וטעמי כשרות מיוחדים.

חברות הפקה ותלבושות לחינה לרוב עובדות בשיתוף עם חברות קייטרינג לבר מצווה עם חינה כאלה ואחרת. נסו להיוועץ איתם ולפצח את התפריט הנכון והמושלם לאירוע שלכם. אם כל החשיבות שיש לאוהל לחינה מרוקאית, לתלבושות לרוקאיות לחינה ולטקס בבר המצווה חשוב גם שאף אחד לא יצא רעב מהאירוע שלכם.