ציפורניים לחינה

ציפורניים מטופחות ומסודרות זה כבר לא עניין שולי, וכיום כולן מודעות לצורך בטיפוח הציפורניים ובטח כשמדובר בך, הכלה, ביום המיוחד שלך. אז כדי שתוכלי לנופף את ידייך בגאווה בריקודים, ולהושיט אותן למריחת החינה ולענידת שתכשיטים מבלי להצטער שלא דאגת להן קודם, הכנו לך כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על מראה ציפורניים מטופח ומסודר. 

ראשית מומלץ להתחיל עוד זמן מה לפני האירוע שהרי אם לא דאגת לטפח את ציפורנייך וידייך עד היום כדאי שתדעי שמדובר בתהליך. הדרך הנוחה והמקצועית ביותר היא להיעזר בשירותי מניקוריסטית ופדיקוריסטית לפחות פעם בשבועיים, ואם ניתן פעם בשבוע הרי זה מבורך. במקום או בנוסף תוכ לי לעשות מספר דברים בכוחות עצמך שיעזרו לך לטפח ולשמור על מראה הציפורניים: את שמעדיפה ציפורניים טבעיות הקפידי למרוח את ציפורנייך במחזק ציפורניים ולעסות את ידייך בכל לילה לפני השינה בקרם ידיים. אם עור כפות ידייך זקוק לשיקום תוכלי למצוא קרמים טיפוליים ושיקומיים בחנויות הטיפוח השונות. הקפידי להשתמש בכפפות במגע עם חומרי ניקוי, הסירי את העור היבש שמצטבר בתחתית הציפורן, תוכלי למצוא מוצרים לכך בחנויות הטיפוח השונות.

ציפורני הרגליים – אם את סובלת מפטרת העזרי בטיפול רפואי, ולשיקום מראה העור היבש ברגליים העזרי הפדיקוריסטית או במוצרי טיפוח שונים להסרת עור קשה. עשי אמבטיות עם מים חמים לרגליים, זה גם יעזור להוריד את הלחץ מהריצות הרבות וגם יעזור לך להסיר את העור הקשה.

לאלו מכן שכוססות ציפורניים – כדאי לנסות טיפולים מונעים כגון נוזל מר שמורחים על הציפורניים ועוזר להימנע מכסיסה, או לחשוב על אופציה להדבקה או לבניית ציפורניים יום המיוחד. כדאי שתשימי לב שמומלץ לגדל מעט את הציפורן כדי שההדבקה תחזיק ז עשי כל מאמץ כדי להחזיק מעמד כשבועיים לפני ההדבקה.

לטירוניות בתחום הציפורניים המלאכותיות – חשבי קודם האם את מעוניינת לאמץ את שיטת הציפורניים המלאכותיות, כי אז מומלץ לעשות בניית ציפורניים, ואם את יודעת שזה זמני לחינה ולחתונה בלבד מומלץ ללכת על הדבקת ציפורניים, בכל דרך שתבחרי מומלץ לעשות כשבועיים לפני האירוע ניסיון כדי להתרגל לתחושה ולדעת איזו צורה ואורך מתאימים לך.

סטייל וסגנון – אם את מורחת לבד את ציפורנייך בלק (ואין לך ניסיון קודם) נסי להיעזר בחברה. אם בכל זאת תחליטי לעשות זאת לבד מומלץ למרוח אותן בלק אחד ולא לנסות לעשות דוגמאות לבד, כדי שלא תצאי עם מראה ציפורניים לא מסודר. תוכלי למצוא בחנויות למוצרי טיפוח ויופי מדבקיות עם עיצובים לציפורניים, נסי להתאים את הצבעים לחינה ואם את מחליטה לשים מדבקיות או אבנים בצבעי אדום וזהב אל תעמיסי מספיק לשים על אצבע אחת כדי לתת את הטאץ' הנכון. בונות ציפורניים רבות עוסקות גם רק בצביעת הציפורניים ולכן גם אם את לא מעוניינת לעשות בניה או הדבקה כדאי שתבדקי עם בונת הציפורניים שאיזור לגבי אפשרות לעיצובם בלק ובקישוטים. וכמובן שאל תשכחי את ציפורני הרגליים, פנקי גם אותן בלוק נשי ומטופח, וקשטי גם אותן בקישוטים תואמים לאלו ששמת בציפורני הידיים.

טיפ – אל תעמיסי אבנים על כל הציפורניים, כדי שלא יהיה לך מראה עמוס ומעייף, השתמשי באבנים ובקישוטים בגוון הבגדים והאיפור שבחרת כדי ליצור מראה תואם.