פינות ישיבה מרוקאיות לחינה

ישנם מגוון עיצובים ואפשרויות לעיצוב האולם או הבית בערב החינה שלכם הכוללות פינות ישיבה מרוקאיות לחינה. העיצובים האותנטים מתאימים לאירוע חינה, לחגיגות המימונה, או לכל אירוע בו תרצו עיצוב בסגנון מרוקאי אותנטי. בכל מקום בו תחגגו את החינה שלכם ניתן לשלב פינות ישיבה נמוכות בסגנון מרוקאי אותנטי. פינות הישיבה האלטרנטיביות מעוצבות בסגנון מרוקאי מסורתי בצבעי בורדו, זהב ועוד מיני צבעים ססגוניים.

מה כוללת פינת ישיבה מרוקאית לחינה? 

פינות ישיבה מרוקאיות לחינה לרוב ממוקמות על שטיח מסורתי שמהווה את הבסיס והתיחום של פינת הישיבה. יתרונו של השטיח הוא הגמישות בהתאמת הגודל למיקום הפנוי בו נרצה לשים את פינת הישיבה המרוקאית בחלל. פינות החינה מאובזרות במגוון כלים מרוקאים ואביזרים אותנטים כגון קומקום מרוקאי, בראד, כוסות מרוקאיות, מגשים מרוקאים, פמוטות ושאר כלי נחושת, נרגילות ועוד. ניתן להקים מספר פינות ישיבה אותנטיות או לשלב פינה אחת בנוסף לאוהל החינה שלכם.
בנוסף ניתן  למצוא פינות ישיבה מרוקאיות לחינה יוקרתיות ורחבות יותר שיכולות לעצב חלל גדול ולעיתים להוות את סידור הישיבה המרכזי או היחידי באירוע. פינות אלו כוללות לרוב כסאות מסורתיים נמוכים ושולחנות קפה קטנים בצידן. יש להביא בחשבון תמיד את גודל החלל הפנוי לנושא זה.

היכן לשלב את פינת הישיבה באולם החינה?

מכיווון שרוב אירועי החינה כוללים אוהל חינה מרוקאי או טלמון שלוקח את רוב האקט העיצובי בחלל, כדאי לתת לאוהל את הבמה ולשים את פינת הישיבה המרוקאית במיקום שמצד אחד ניתן יהיה לראותה אך מצד שני היא אינה בצמוד לאוהל אלה מקבלת פוקום במיקום שונה בחלל. ע פי רוב פינת הישיבה הנמוכה משמשת אנשים לרגיעה ומנוחה בלב האירוע ולכן מומלץ להרחיק אותה במידת האפשר מאיזור הרמקולים וההמולה ולאפשר לאורחים שלכם הנאה מקסימלית באירוע החינה הקסום.

בכל דרך שתבחרו, ובכל מקום בו תחגגו את החינה שלכם, אנו ממליצים להתייעץ עם חברות הפקה ותלבושות לחינה כך שיוכלו להתאים לכם את פינות הישיבה המרוקאיות ולעצב עבורכם את המקום בסגנון מרוקאי לערב אותנטי מיוחד ובלתי נשכח.

בנוסף ניתן להוסיף לעיצוב של המקום אוהל מרוקאי, עיצוב אותנטי של מרכזי שולחן עם כלים מרוקאים, מגוון תלבושות בסגנון מרוקאי ועוד