עיצוב שיער לחינה

עיצוב שיער לחינה הוא נושא שצריך לקבל תשומת לב וחשיבה. רבות דובר על כך ששיער מסודר יכול לעשות את ההבדל בכל הלוק, ושהשיער הוא המסגרת של הפנים. אז מעבר ליופי שכמובן חשוב מאוד יש כמה דגשים בנושא עיצוב השיער לחינה.

נוחות

ערב החינה הוא ערב שבנוי על שמחה, ריקודים והוא חי ותוסס. מעצם היותו כזה והעובדה שהכלה והחתן במרכז העניינים טבעי שתרקדו המון ותהיו בתנועה מתמדת. לאור אופי האירוע חשוב שתהיה תסרוקת שתתאים לאירוע שכזה, וכזו שתעמוד בתזוזות הרבות ובריקודים. 

מראה

בעוד שבחתונה כלות רבות מעדיפות מראה אלגנטי וקלאסי, אופיה של החינה משוחרר יותר וססגוני. כדאי להתאים את מראה השיער כך שיזרום עם האנרגיות המשוחררות ועם המראה והסגנון הכללי של האירוע. 

פרקטיות

חלק מתלבושות הכלה בחינה כוללות סרטים, קשתות וכתרים מיוחדים. לכן מומלץ שלא לעשות תסרוקת אסופה וסבוכה לערב החינה אלא לבוא בשיער פזור וחופשי. בנוסף לרוב הכלה והחתן מחליפים תלבושות לחינה מה שיכול להרוס עיצוב שיער אסוף ומוקפד.

עיצוב שיער לחתן 

גם לחתן כדאי להימנע מג'ל בשיער או חומרים אחרים שעשויים להרוס את מראה השיער בזמן חבישת הדרבוש המסורתי. חשוב להיות עם מראה יפה אך חשובה לא פחות הנוחות ולכן כדאי לבחור בתסרוקת נינוחה ומשוחררת שתאפשר לכם להשתולל וליהנות בחופשיות מבלי לחשוב על התסרוקת שעשויה לההרס.

איך בוחרים מעצבת / מעצב שיער לחינה 

כיום ניתן למצוא הרבה מעצבי שיער שעושים עבודה מצויינת ומיומנים בהתאמת עיצוב שיער לחינה. לרוב מאפרת לחינה עוסקת גם בעיצוב שיער ולכן מומלץ להתייעץ ולבדוק האם ניתן להתאפשר ולעשות עיצוב שיער לחינה אצל אותה אשת מקצוע. כך גם שפת האיפור תתאים לשפה העיצובית של עיצוב השיער. וכך גם תחסכו זמן יקר של נסיעות בין ספקים שונים. בנוסף יתכן שהזמנת שני השירותים באותו מקום תחסוך לכם בעלויות. 

במהלך שנות עבודתי כמפיקת אירועי חינה, נתקלתי לא פעם בכלות שבחרו במראה שיער טבעי ואיפור מינימלי. לשמחתן בחינה הכל אפשרי וזה בהחלט זרם עם האירוע והלבוש כך שגם מי שלא מעוניינת באיפור כבד או איפור בכלל יכולה לבחור להגיע איךצ שנוח לה. 

באתר הילולה תוכלו למצוא מגוון ספקים לעיצוב שיער ולאיפור.