עיצוב אולם לחינה

עיצוב אולם לחינה הוא נושא שצריכים לתת לו תשומת לב מיוחדת.

אם בחרתם לערוך את החינה למשל במתנ"ס, בבית כנסת או בבית כדאי לעצב אותו ולתת לו טאץ' של חינה אותנטית מרוקאית ומקורית. אצל חברות הפקה ותלבושות לחינה שבאתר תוכלו למצוא מגוון פתרונות עיצוב לאולם הכוללים הקמת אוהל מרוקאי, פינות ישיבה מרוקאיות, עיצוב שולחנות, עיצוב האולם עיצוב פינת העוגיות ועוד.

אם אתם נאלצים או בוחרים לעשות עיצוב אולם לחינה בעצמכם, כדאי שתחשבו מהו קו העיצוב המנחה כדי שלא תסחפו עם סגנונות וצבעים לא מתאימים. הקו המנחה העיקרי צריך להיות אותנטיות ומסורתיות וצבעים המאפיינים אותם ואת העדה החוגגת. זה לא בהכרח אומר עיצוב כבד ומוגזם יש דברים אותנטיים עדכניים כך שכל אחד יכול למצוא את הסגנון המתאים לו.

עיצוב אולם החינה?

העיצוב יכול לבוא לידי ביטוי בשילוב אלמנטים שונים. למשל עיצוב של החלל כולו, התמקדות בעיצוב השולחנות. עיצוב הכניסה לאולם החינה ואפילו עיצוב של ההזמנה לאירוע בחינה המרגש.

את האלמנטים העיצוביים ניתן לשכור אצל חברות הפקת החינה או לרכוש אביזרים ולעצב איתם לפי טעמכם האישי. בחנויות מוצרים חד פעמיים תוכלו למצוא מפות, וראנרים  מאורגנזה משולבים עיטורים בזהב, כסף, אדום ועוד, בחרו את קו העיצוב שלכם והתאימו את כל העיצוב ככל שניתן לצבעים ולסגנון כדי ליצור אחידות. תוכלו לעצב מרכזי שולחן על ידי אביזרי נוי שנשארו אצל סבתא שהביאה ממרוקו, או בחנויות שונות שמוכרות מוצרים מיובאים מחו"ל. כך תוכלו למקם במרכז כל שולחן אביזר שיעניק שיק ואותנטיות למקום.

מי ששכר כרכרה לחינה או אפריון לחינה יוכל להציב אותם בלךך ליצירת אוירה והוספה לעיצוב.

עיצוב פינת העוגיות?

את פינת עוגיות החינה לא כדאי לקפח והיא יכולה להוסיף הרבה מאוד טאצ' למקום. אפשר לעצב אותה בבדים יפים כרצוי לשלב בין שני צבעים כשצבע הבסיס יהיה אדום או בורדו, עליו תשימו ראנר בזהב או בכסף לפי קו העיצוב אותו בחרתם. אפשר לשים "חצאית" לשולחן כך שלא יראו את הרגליים שלו. ולשלב כלים מרוקאים יפים שיוסיפו המון לעיצוב ולגבהים שונים בשולחן. על המגשים המרוקאים ניתן לשים את העוגיות או לעצב מפת שולחן מהעוגיות עצמן. גם עיצוב שולחן העוגיות