כרכרה לחינה

כניסה בכרכרה לחינה והתהלוכה הנלוות לה הם החלק הכי מרגש, סמלי ושמח בחינה. התהלוכה צועדת לעבר אוהל החינה כדי להתחיל את הטקס עצמו. זהו שיאו של האירוע וכחלק כה נכבד בו ראוי שהכניסה תהיה מתאימה. ישנן אפשרויות רבות לליווי החתן והכלה לאוהל המסורתי כאשר אחת מהן היא כרכרה מעוצבת ומיוחדת בה הם ישבו ויובלו על ידי משפחתם ואורחיהם לעבר האוהל.

עיצוב הכרכרה:

הכרכרה כמו התלבושות המאפיינות את האירוע צבעונית ומעוטרת לרוב בצבעים ססגוניים. הצבעים המובילים המעטרים את הכרכרות הם אדום, בורדו, זהב וכסף. כרכרות החינה עטופות בבדים מיוחדים ועשירים ובסרטי עיטור יפהפיים שמוסיפים לה ממלכתיות ויוקרה. ישנן כרכרות מעץ הצבועות בצבעי זהב או כרכרות ממתכות שונות המצופות בציפויים מעוטרים שונים. לרוב הספקים של כרכרות החינה הם חברות ההפקה והמלבישות כאשר ניתן למצוא כרכרות תואמות לעיצוב האוהלים. 

מה עושים עם הכרכרה?

כרכרת החינה לרוב מוצבת במהלך האירוע עד לתחילת התהלוכה באולם כתפאורה ומעניקה עיצוב מסורתי לחלל. את התהלוכה בכרכרה לעבר אוהל החינה נהוג להתחיל לרוב לאחר מנת הביניים ועד אז מתחילים להתארגן לעבר טקס החינה. האורחים מתלבשים בבגדים המסורתיים (כפתאנים ג'אלביות, תרבושים וכדומה) והזוג מחליף בגדים לתלבושות החינה. את החתן והכלה מושיבים בתוך הכרכרה ובעוד הזוג יושב בתוכה האורחים הלבושים בתלבושות חינה משנעים את הכרככרה ומלווים אותם. התהלוכה אופייינית בהרמת מגשי העוגיות, בריקודים וצהלולים עד להגעה לאוהל החינה. אז יכנסו בני הזוג למקום המיוחד השמור להם ויתחיל טקס הענקת המתנות והתכשיטים ומריחת החינה והברכות.
תהלוכת החינה היא מאוד מרגשת עבור החתן והכלה ומכניסה המון שימחה לאירועי החינה. ישנן אלטרנטיביות חלופיות למי שלא מעוניין להכנס בכרכרה כמו למשל אפריון לחינה, חופת חינה או תהלוכה ללא אפריון או כרכרה לחינה. 

בכל כניסה שתבחרו חשוב לתת מקום באירוע החינה לחלק משמעותי וסימלי זה שיש לו משמעות רבה. המשמעות שעומדת מאחורי התהלוכה הוא מעבר הכלה מבית אמה לעבר בין החתן שלה. באתר הילולה תמצאו מידע רב וכתבות על כך בבלוג שלנו כך שתגיעו לאירוע עם מידע רב. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות המאתר שלנו ומהספקים הרבים שתוכלו למצוא בו המציעים כרכרות מעוצבות לחינה.