טיפים לצילום בחינה

כשמתחיל אירוע החינה ונכנסים לקצב ולאווירה לא תמיד (או יותר נכון בדרך כלל) לא ממש שמים לב לתמונות ולצילומים, ואחר כך כשמקבלים את התמונות שמים לב שחלקים חשובים החינה לא ממש הונצחו.

אז כמובן שצלמים באשר הם כבודם ומקצועיותם מונחת במקומם, אבל כדי לא לפספס רגעים חשובים אותנטיים ריכזנו לכם מספר רגעים וטיפים חשובים שכדאי לשים לב אליהם.

הדבר הראשון הוא תמונות עם המשפחה הקרובה (הורים, אחים, סבים וסבתות וכד') לרוב התמונות הללו ייעשו כבר בתחילת האירוע, וכדאי לנצל בתמונות הללו את התפאורה המיוחדת ולא להצטלם על רקע קיר ריק. כך למשל מומלץ להצטלם על רקע האוהל או הכרכרה, אם עשיתם עיצוב מיוחד לאולם נצלו את הייחודיות שלו וכד'.

השתדלו ככל שניתן לרכז את המוזמנים כקבוצה ולהצטלם אתכם, כך גם יהיה קל יותר בשלב סינון התמונות באלבום, שלא תצטרכו לוותר על נוכחות אדם מסוים באלבום רק כי "הוא תופס תמונה שלמה לבד".

ציינו בפני צלם הוידאו וצלם הסטילס דברים שעתידים להתרחש בחינה, כך למשל אם נהוג אצלכם לתת מתנות מההורים לחתן ולכלה, לדוגמא  תכשיטים ציינו בפני הצלם שבמהלך הטקס ייענדו לחתן ולכלה תכשיטים שאתם מעוניינים שיצם את זה. בנוסף לעיתים ישנם קרובים שיקרים ללבכם ואינם קמים הרבה במהלך האירוע, גשו אליהם עוד בתחילת הערב כדי להצטלם כדי שלא תתפספס ההזדמנות בהמשך האירוע.

זרמו עם העיצוב והקצב – אל תתביישו כשאתם מצטלמים ב "צילום מבוים" לעשות תנועות אותנטיות ולחייך חיוך גדול למצלמה. והכי חשוב היו משוחררים, שמחים ופשוט היו אתם ככל שתיהנו כך זה ישתקף בתמונות.