טיפים לארגון חינה - מקבץ ראשון

מקבץ שני בסדרה עם טיפים שיעזרו לכם לארגן וליהנות ממסיבת החינה שלכם.
כיום, זוגות רבים הפכו את טקס החינה המסורתי להפקה שלמה שכרוכה בהתארגנות רבה לעיתים כמו  לחתונה הצריכה מכלול שלם של התארגנות, אנשי מקצוע ופרטים רבים, כפי שכבר ציינו בני זוג רבים שעוברים טקס חינה לא נחשפו מעולם לטקס חינה ולא ראו מעולם כיצד מתנהל טקס חינה כזה או אחר. לכן קיבצנו עבורכם רשימה לארגון חינה שתקל עליכם את חווית ארגון טקס החינה ותהפוך אותה ל"משימה" קלה הרבה יותר. מומלץ לקרוא...

רשימת מוזמנים – לרוב נהוג להזמין לחינה מעגל מוזמנים מצומצם שכולל את בני המשפחה הקרובים ביותר (בדרך כלל דודים ובני דודים) ומעגל חברים הקרוב ביותר. רוב אירועי החינה כוללים מספר מוזמנים שנע בין 80-100 מוזמנים אך כמובן שמספר המוזמנים הוא אינדיווידואלי ותלוי בגודל המשפחה והמכרים הקרובים, ובתקציב אותו מעוניינים להשקיע. אז כאמור השלב הראשון הוא עריכת רשימת מוזמנים שעל בסיסה תוכלו להתקדם ולהזמין את האולם הרצוי לכם. זה המקום לציין ולהקל שלרוב, מכיוון שאין מוזמנים רבים לחינה לא נהוג לערוך סידורי ישיבה לאירוע.

טיפ – לרוב המוזמנים לחינה הם מלכתחילה רשימה מצומצמת הכוללת רק משפחה וחברים קרובים, ולכן בדרך כלל אין צורך להכין סידורי ישיבה כיוון שכמעט כולם מכירים את כולם, ולא יהיה חבר רחוק מהצבא שיחפש פנים מוכרות לשבת לידם...

מקום לחגוג – לאחר שבחנתם וקבעתם את מספר המוזמנים לאירוע החינה שלכם זה הזמן לחפש את המקום המתאים ביותר עבורכם. בעניין זה אפשר למצוא כיום מגוון רחב ומגוון של מקומות בהם ניתן לערוך טקס חינה, כך למשל יש אולמות קטנים שמתאימים מראש להחיל מספר קטן (יחסית) של מוזמנים, ישנם מקומות בהם העיצוב הוא אותנטי ומתאים מראש לאירועים מרוקאים לדגמא. בנוסף ניתן למצוא בתי כנסת ומתנסים בהם ניתן לערוך אירועים בסדר גודל שכזה ויש זוגות רבים שמנסים להיצמד למסורת או לחסוך בעלויות ועורכים את אירוע החינה בבית.

באתר תוכלו למצוא ולבחור מקומות לאירוע על פי סינון שיענה לדרישותיכם גם מבחינת המיקום הגיאוגרפי וגם מבחינת הגודל, וליהנות מקבלת הצעות מחיר ממקומות שעשויים להתאים לצרכים שלכם.