חינה מחיר

שאלה שתמיד עולה לפני שמתחיים אירוע חינה ובחירת ספקים הוא מה המחיר של חינה? 

כמובן כמו כל דבר כמעט אין מחיר קבוע או מוגדר והשוק פתוח לכל ספק וחברה להחליט לפי השירות, האיכות וההשקעה שלה. 

מחיר החינה בעצם כולל בתוכו מספר גורמים שמשפיעים על התמחור כאשר ההמלצה שלנו היא קודם להגדי תקציב ולהפגש עם אנשי מקצוע וספקים התואמים לתקציבכם. 

בנוסף, לספקים רבים ביניהם תקליטנים לחינה, מלבישות לחינה, עוגיות לחינה ועוד יש חבילות שונות להציע כם כך שטווח המחירים לחינה יכול להיות משתנה. 

בעצם המחירים מושפעים ממספר גורמים ולכל ספק יש גורמים הרלוונטים אליו:

  1. אולם לחינה - המחיר נקבע פי מחיר מנה וכמות האנשים. נסו לדייק במוזמנים שאתם מעריכים שיגיעו לאירוע וחפשו אירוע שתואם את תקציבכם. אם התקציב מוגבל נוס להעזר במתנסים, אולמות בתי כנסת ואם אין הרבה מוזמנים אפילו חדר דיירים. הרבה זוגות חוגגים בבית אם אין כמות גדולה של אורחים דבר שמשפיע משמעותית על עלות החינה. 
  2. מפיקה לחינה ותבושות חינה - מחיר הפקת החינה הוא תלוי לרוב בגודל ההפקה. אם האולם כולו מולבש ומעוצב ויש אוהל רחב והרבה עיצובים סביר להניח שהמחיר יהיה בהתאם. יש המון מלבישות וחברות הפקת חינה שמציעות חבילות מצומצמות עם טלמון או פינה מרוקאית פתוחה דבר שלרוב מפחית עלויות. 
  3. עוגיות לחינה - אירוע מושלם כול מגשי עוגיות ססגוניות שיוצאים איתם לרחבת הריקודים עבר טקס החינה המשגע. מחיר העוגיות מושפע ממספר המגשים ועיתים מסוג העוגיות. עוגיות הכולות מרכיבים יקרים או עבודה מושקעת ורבה יותר יעו בהתאם ולכן עם תקציבכם מוגבל התמקדו במגשים בעוגיות זולות והמעיטו ביקרות או שתקצו כמגש לכל שולחן. מכינות העוגיות תדענה מצוין לכוון אתכם ולהתאים את ההזמנה לתקציב.