הפקת קליפ לבר מצווה ולחינה

הפקת קליפ לבר מצווה ולחינה והפקת מצגות הפכו חלק בלתי נפרד מכל אירוע.
תוכלו למצוא אותם בחתונות, ימי הולדת, חינות וכמובן בבר / בת מצווה. את הקליפ יכול להפיק חתן בר המצווה ולהפתיע את האורחים, או שיכולים בני משפחת חתן בר המצווה או כלת בת המצווה להכין עבורם כהפתעה או בצורה משותפת. או כמתנה לחינה.
בכל דרך שתבחרו, הפקת קליפ לבר מצווה ולחינה באירוע שלכם תקפיץ את האווירה, תוסיף עניין וריגוש אצלכם ואצל האורחים שלכם.

אפשרויות להפקת קליפ לבר מצווה ולחינה

  • ישנן אפשרויות רבות להפקת קליפ לבר מצווה, וצלמים לחינה רבים מתמחים בהפקות מקצועיות הכוללות תסריטי הפקה שונים מהם תוכלו לבחור את המתאים ביותר עבורכם.
  • לרוב הקליפים בהם מצולם חתן בר מצווה או כלת בת מצווה כוללים אותם עצמם, כאשר הם מבליפ עם חבריהם ועוסקים בתחביבים שלהם. רצוי להוסיף "פאנץ'" לקליפ שיכול להיות מצחיק, דרמתי או מרגש, הכל לפי מה שאתם מתחברים אליו.
  • אפשרות נוספת היא עריכת מצגת עשויה מתמונות בלבד, בה אפשר לערוך תמונות של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה החל מיום היוולדם ולפי נקודות ציון מיוחדות בחייהם. כך תוכלו לאגד ולהוסיף תמונות מימי הולדת, מטקסים והצגות שונות, טיולים מיוחדים וכד. תוכלו למצוא תוכנות להורדה חינמיות באינטרנט הכוללות הדרכה ותפעול פשוטים. ברוב התוכנות אפשר לשלב ולהוסיף כיתובים מרגשים.
  • ניתן להוסיף למצגת כיתובים של ברכות מההורים, האחים והחברים כדי להוסיף ריגוש ופוקוס לילד או לילדה הנרגשים. למי שיתאמץ ויצליח, שילוב של ברכה או קטע וידאו מדמות אותה הלד מעריץ יכולה להיות הפתעה בלתי נשכחת.

חשוב לשים לב 

שהסרט לא יהיה ארוך מידי, אתם לא רוצים לשעמם את האורחים עד שרק יזכרו כמה ארוך הסרט שלכם היה.
5-8 דקות בהחלט יכולות לעשות את העבודה וליצור חוויה מעניינת. בנוסף זכרו לערוך בדיקה לפני האירוע כדי לוודא שהדיסק תואם את המערכת הנמצאת באולם ומחוברת למקרנים. זה אומנם שכיח – אך קורה שמערכת ההקרנה אינה מתקשרת עפ אמצעי ההקלטה שלכם וחשוב להיערך לכך מראש כדי למנוע הפתעות מיותרות בבר המצווה.