הלבשה תחתונה לחינה

לבנים הם חלק בלתי נפרד מתחושת הנשיות וההרגשה הטובה של כל אשה, אין צורך שיראו אותם כדי שתדעי שהם הם שם, ומספיק שהם לא מונחים בצורה נוחה כדי להטריד אותך כל הערב.

מילת המפתח כשמדובר בכלת חינה היא – נוחות! כיום התלבושות של החינה הן מגוונות ומיוחדות וכוללות סטרפלסים, מחוכים, מחשופים וגופיות וחשוב שתרגישי חופשייה ומשוחררת לרקוד ולקפוץ באירוע שלך מבלי לדאוג שהבגד יזוז ממקומו. אז כמובן שאין כמו ללבוש לבנים מעוצבים שיגרמו לך להרגיש סקסית ובמיטבך, אבל חשוב שתתאימי את החזיה שלך לבגדים לאופי הערב ולמעמדך ככלה שלא יכולה להרשות לעצמה לשבת בצד כי החזיה לא יושבת מספיק טוב.

כל אישה מודעת למגבלות גודל החזה שלה, נסי להתאים את התלבושות ואת החזיה לגודל החזה. כך למשל אם בורכת בחזה גדול ושופע ואת יודעת שתזדקקי לחזיה עם כתפיות רחבות אל תתפתי למחוכים בלי כתפיות, או לתלבושות עם כתפיות דקות אלא בחרי חזיה טובה ותומכת והשתדלי להתאים את חלקה העליון של התלבושת לצרכים שלך.

אם התלבושות שלך כוללות מחשוף בגב, כדאי שתבחרי בחזיה שבנויה למחשוף מסוג זה, ואם את בעלת חזה קטן ומעוניינת בטופ עם מחשוף בחרי חזיה עם מילוי להדגשת החזה ולהקניית מראה של חזה מלא ושופע.

טיפ חשוב – אל תקני את החזיה יום לפני החינה ואחרי שבחרת את התלבושות, בחרי את הבגדים שאת אוהבת וחזרי למדידה אחרונה עם החזיה שקנית כדי לוודא שהיא מתאימה לבגדי החינה.

אם בחרת תלבושות שהחצאית שלהם צמודה לגוף, שימי לב שאת עם תחתונים מתאימים, תוכלי למצוא היום מגוון של תחתונים ללא תפרים, או מחטבים שיעזרו לך להגיש חטובה עם נוחות מירבית.