הגעת החתן והכלה לאולם החינה

הגעת החתן והכלה לאולם החינה היא רגע מאוד מרגש.

כדאי שתקחו אתכם כמה טיפים שריכזנו לכם שיחסכו מכם התרוצצויות מיותרות:

חדר חתן וכלה

וודאו עם בעלי האולם כי יש במקום חדרון או משרד שיוכל לשמש רק אתכם ותוכלו לשים בו את הציוד האישי שלכם. רכזו את הציוד שלכם באותו חדר בלבד וביחרו מישהו אחראי שיעזור לכם עם הציוד וידע מה יש והיכן כך שאם תהיי ברחבת הריקודים ומאוד תרצי את הגלוס שלך תוכלי לשלוח חברה טובה שתביא לך אותו מייד ותתמצא במה שהבאת.

וידוא וארגון

הגיעו מוקדם יותר לאירוע, וקחו לכם כמה רגעים לעכל את האירוע המרגש. גם אתם מאוד סומכים על מנהל האירוע ועל המשפחה כדאי שתראו את האולם עוד לפני שמגיעים האורחים. וידוא שהכל כשורה וכפי שחלמתם יסייע להרגעת המתח והלחץ וכך תהיו רגועים יותר, הרי ממילא זה יום מספיק לחוץ ומרגש.

בטן מלאה 

בקשו ממנהל האירוע או מהקייטרינג שידאגו לכם לאוכל מרגע הגעת החתן והכלה לאולם החינה ולפני תחילת החינה.
אכלו מספיק כדי שהבטן לא תקרקר וכדי שאם אתם שותים שתוכלו לשתות מעט אלכוהול.  אבל חשוב להקפיד לא מידי בצורה שתכביד עליכם ותיתן לכם תחושת עייפות וכבדות. בעניין זה אנחנו ממליצים לדאוג לאכול עוד בצהרי היום כדי שלא תגיעו לאולם רעבים בטירוף ותטרפו מכל הבא ליד.

"עוזר אישי" מרגע הגעת החתן והכלה לאולם החינה

דאגו לחבר קרוב או בן משפחה שיהיה העוזר האישי שלכם באירוע. מה בעצם כולל התפקיד?
לוודא שלכולם יש מקום ישיבה, להיות בקשר עם חברות הפקה ומלבישות החינה למקרה שהם צריכים עזרה. לשלם תשלומים וטיפים לפי הצורך. לדאוג לארגן את המתנות שהביאו האורחים. לשמור על התכשיטים שינתנו במעמד הטקס במידה וזה נחוץ. להביא לכם מים ככל שצריך ואפילו לשמור לך על הגלוס...

נהג תורן

למי מכם שאוהב לשתות ומתכנון לשתות בחינה, חשוב מאוד לקחת אחריות ולדאוג לנהג תורן. הנהג התורן הוא זה או זו שלא שותים כל הערב וערניים מספיק לחכות אתכם עד סוף החינה ולקחת אתכם הביתה בשלום.