אוהל חינה מרוקאי

הפקת חינה מרוקאית מושלמת היא הפקה אשר כוללת אוהל חינה מרוקאי, מעוצב ומאובזר לפי מיטב המסורת המרוקאית. במקור, נהוג היה להקים את האוהל המרוקאי בערב החינה, בחצר ביתם של הורי הכלה. את האוהל היו מקשטים ומעטרים בבדים בסגנון מרוקאי בצבעים של בורדו וזהב, ובתוך האוהל היו מונחים כלים מרוקאים אותנטיים כגון פמוטות נחושת, קנקן תה המכונה בראד עם כוסות מרוקאיות ועוד.

בנוסף היו מונחים שני כסאות לחתן ולכלה ואת טקס מריחת החינה היו עורכים בתוך האוהל, כאשר בני המשפחה ישובים ביחד עם בני הזוג בתוך אוהל החינה.

גם בחינות אשר עורכים כיום, נוהגים להקים אוהל אשר משמש כתפאורה במהלך אירוע החינה, וכאשר מתחיל הטקס המסורתי יושבים הזוג ומשפחתם באוהל לצורך מריחת החינה על ידי החתן והכלה ולצורך מתן מתנות לחינה מהורי הכלה לחתן, ומהורי החתן לכלה.

בחברת הפקות החינה תוכלו למצוא מגוון אוהלים מיוחדים בעיצובים ייחודים, אותנטיים ויפהייפיים. בנוסף ניתן למצוא פינות חינה המתאימות למקומות קטנים ולבתים בהם לא ניתן להקים אוהל חינה מרוקאי גדול. האוהל של הילולה מעוצב כמיטב המסורת המרוקאית בצבעים של בורדו וזהב, והוא מאובזר בשלל כלי נחושת וזהב מיוחדים ומסורתיים, ביניהם פמוטות מיוחדים, מגש מרוקאי, כוסות מרוקאיות ובראד שהוא למעשה קנקן התה המסורתי, מפוח מסורתי ומגוון כלי נחושת נוספים.

בנוסף לאוהל החינה המרוקאי ניתן למצוא מגוון חבילות חינה מיוחדות ואטרקטיביות לחתן ולכלה, לאירועי בר מצווה או בת מצווה, לחגיגות המימונה, לשבת חתן לחברות ועסקים ולאירועים פרטיים.

חבילות החינה כוללות בין היתר:

אוהל מרוקאי או פינת חינה אותנטית
תלבושות  מדהימות ומיוחדות לחינה לחתן ולכלה
תלבושות חינה לאורחים הכוללות כפתאנים, ג'לביות, דרבושים, סרטים וכובעים
כרכרה מרוקאית וכניסה מיוחדת לבר מצווה ובת מצווה
עיצוב שולחן עוגיות מרוקאיות
פינות ישיבה אותנטיות ואוריינטיליות
עיצוב שולחנות ומרכזי שולחן
הלבשת מלצרים לערב חינה
מתופפים ושופרות
מנשא ייחודי לקערת החינה
סרטים לקשירה לאחר מריחת החינה
צוות מיומן, מנוסה ואדיב ועוד