חינה לבר מצווה

לפרטים והזמנות התקשרו: 052-6504450

חינה לבר מצווה חינה לבת מצווה

טקסי החינה כבר מזמן אינן נחלתם של חתן וכלה לקראת חתונתם בלבד,  ורבים עורכים טקס חינה מרוקאי בשילוב עם אירוע בר או בת המצווה שלהם, לשימור המסורת, להלהבת האורחים וליצירת אווירה שמחה ומשוחררת באירוע.

קרא עוד...

טקס חינה מרוקאי לבר מצווה

את טקס החינה נוהגים לחגוג ולשלב בחגיגות בר מצווה ובת מצווה בקרב יוצאי עדות המזרח. בשונה מטקס החינה לחתן והכלה שנערך בערב אחד שכולו חגיגת חינה, טקס החינה באירוע בני מצווה נערך רק בחלק מהערב ולרוב מתקיים בחלקו האחרון של האירוע. בדומה לאירוע החינה שנהוג לערוך לחתן ולכלה, גם בחינה לבר מצווה / בת מצווה מלבישים את בני המצווה בבגד מיוחד ואת שאר האורחים ובני המשפחה בבגדים מסורתיים צבעוניים ומיוחדים.

קרא עוד...

בת מצווה

בת המצווה מסמלת את הגעתה של נערה יהודייה לגיל 12 הוא גיל המצוות, כשם שחוגגים את הגיעו של נער יהודי לגיל 13 הוא גיל המצוות. בעבר כמעט ולא נהגו לחגוג את אירוע בת המצווה, אולם בעשורים האחרונים החלה לקבל חגיגת בת המצווה נפח וחשיבות משל עצמה, ורבים נוהגים לערוך הפקה שלמה מאירוע חגיגי ומיוחד זה. בת המצווה איננה כוללת טקס בניגוד לבר המצווה בו יש לקיים מצוות עליה לתורה.

קרא עוד...

טקס הפרשת חלה לבת מצווה

כידוע, גם בנות לא מוותרות כיום על חגיגת הגיען לגיל מצוות ורבים עורכים לבנותיהם אירוע בת מצווה מושקע בהפקה מלאה לא פחות מאירועי בר המצווה. מכיוון טקס מעמד הר סיני אינו מתאים לבנות, אימצו מפיקי אירועי בת המצווה טקס הפרשת חלה המיועד לבנות בלבד. תחילת הטקס נערך על ידי כניסה מיוחדת לכלת בת המצווה, את כניסתה ניתן ללוות בילדות בנות משפחה שמפזרות פרחים לפניה, או בליווי שני שבילים מצידיה של אנשים אשר אוחזים נרות או זיקוקים.

קרא עוד...

קבל/י הצעת מחיר

שם*:
טלפון*:
אימייל:
הודעה: